Davidikum Római Katolikus Középiskolai Kollégium

Veszprém

Szállás egyetemistáknak

Veszprém belvárosában, az Egyetemtől gyalog 15-20 percre, csendes zöldövezetben található a háromszintes épület. Elsősorban középiskolai kollégiumként működik, de a felsőoktatásban tanulók számára is biztosítunk szállást.

Az egyetemi hallgatók elhelyezése 3 ágyas szobákban történik, a fiúk és a lányok külön szinten. Saját teakonyha és TV - szoba áll rendelkezésükre, használhatják a számítógéptermet Internet hozzáféréssel (a társalgóban és a szobákban WiFi-s hozzáféréssel), valamint a kosárpályát, a kondi termet és a pingpongasztalokat. Emellett kerékpár tárolására is van lehetőség.

Az épületben kápolna is található, amely mindig várja az ide betérőket.

Felvételi követelmény:
Az írásban benyújtott felvételi kérelem mellé plébánosi ajánlást is kérünk!

Ha az itt látottak és olvasottak alapján szívesen laknál intézményünkben, akkor arra kérünk, hogy jelentkezz. Ha még gondolkozol, akkor bátran jöjj el, és mindezt megmutatjuk neked!

<Jelentkezési lap letöltése (egyetemistáknak)>
<Házirend egyetemistáknak>